;
Nacházíte se > krbová kamna

Krbová kamna

Je Vám zima? Nevadí u BACHA si s tím poradí !!!

Rádi bychom Vám pomohli užívat Váš mobilní dům od nás i přes dlouhé zimní období, a proto si ám dovolujeme představit našimi zákazníky velmi oblíbený a časem prověřený způsob vytápění mobilního domu a to pomocí KRBOVÝCH KAMEN na tuhá paliva. Zkrášlí i zpříjemní vzhled Vašeho mobilního domu. Krásné sálavé teplo, se kterým bude zima jen dalším ročním obdobím, které si budete moci naplno užívat ve Vašem mobilním domě od firmy BACH International s.r.o., která se stala jedním z největších prodejců mobilních domů v České a Slovenské republice.

Jaký je celý postup?

  • Přímo u nás v prodejním centru si můžete vybrat z katalogu nová krbová kamna. Nebráníme se také výběru krbových kamen, které si zákazník obstará sám dle svých možností.
    Vše ostatní je už pouze na nás
  • My se postaráme o dodávku dvouplášťového komínu, který podléhá normám ČSN. Vyškolení pracovníci se také postarají o střešní prostup bez narušení statiky mobilního domu včetně těsnosti kolem něj.
  • O samotnou úpravu včetně montáže krbových kamen v mobilním domu se postarají naši vyškolení zaměstnanci- většinou se jedná o zdemontování některých částí stávajícího nábytku tak, aby vznikl dostatečný prostor pro nová krbová kamna včetně požárních odstupů dle předpisů jak uvádějí výrobci.
  • Na zadní stěně za kamny, popřípadě bočních stěnách jsou nainstalovány plotny nehořlavého zdravotně nezávadného materiálu SILCA o tloušťce 30 nebo 40 mm.Tip z naší nabídky:

Výrobce / typ: Pamberton EliteS plastovými IZO skly a centrálním vytápěním!
Bohuslavice u Zlína


zobrazit celou naši nabídku »