;

Prodej mobilních domů - mobilheimů - levné mobilní domy od firmy BACH - mobilní domy.

Mobilheimy – levné a komfortní bydlení

Proč si pořídit mobilheim

Mobilheimy, tedy mobilní domy, získávají v České republice stále větší popularitu. Představují totiž nejlevnější, bezstarostné a přitom komfortní bydlení, které se obejde bez stavebního povolení a hypotéky. K umístění mobilheimu potřebujete jen přiměřený pozemek.

Hodil by se vám sezónní, nebo celoroční mobilheim?
Mobilheimy si lidé tradičně pořizují na zahrady, do zahrádkářských kolonií nebo jako sezónní chaty. Mohou sloužit i jako dočasné bydlení při stavbě či opravě domu, zázemí pro firmy, spolky, nebo jako přechodné ubytování. Žádaný je však i mobilheim celoroční – pro mladé lidi, studenty, rozvedené, seniory i rodiny, zkrátka pro všechny generace. Mobilheim snadno kamkoliv přemístíte, takže ho můžete využít v různých životních situacích.

Mobilheimy poskytují vše k pohodlnému bydlení
Mobilheimy nabízejí i na malém prostoru veškerý komfort – obývák se sedací soupravou, obývací stěnou a dalším nábytkem, krbem či krbovými kamny, kuchyň, jídelní kout s lavicemi, židlemi a stolem, velkou ložnici s dvoulůžkem standardních rozměrů, 1 až 2 menší ložnice, skříňky, 1 až 2 WC, umyvadlo, sprchový kout, případně vanu, toaletní skříňku a jiné vybavení. O teplo se v mobilheimu stará krb, centrální topení (propan-butan), elektro topení, případně kamna na tuhá paliva. Součástí jsou venkovní přípojky na plyn, elektřinu 220V, vodu a odpady.

Dopřejte si mobilheimy Bach – zánovní a na klíč!
Společnost Bach mobilní domy, prodejní a ukázkové centrum Bohuslavice u Zlína či Praha-Zákolany, je jedním ze zakládajících členů Asociace prodejců mobilních domů.
Nabízíme vám zánovní a velmi zachovalé mobilní domy od předních světových výrobců, které sami důkladně vybíráme v zemích EU. Většinou se jedná o domy po prvních majitelích. Prodejem však naše služby nekončí. Součástí dodávky je doprava kamkoliv v ČR a SR včetně manipulace, obhlídka pozemku a montáž mobilheimu, vše zdarma. Bezplatně vám také namontujeme krbová kamna, dům připojíme na veškeré přípojky a předvedeme vám funkčnost spotřebičů.

Naše služby nejlépe přibližují reference mobilheimů. Jednu z nich zaslal klient z Pavlova: „Děkuji kolektivu firmy Bach za spolupráci a rady. Jako jediná firma nám mobilní dům i profesionálně usadila na místo určení, a to v ceně mobilního domu. Ochotně poradili s topením a nainstalovali ho. Doporučuji na 100 %.“

Prohlédněte si naši aktuální nabídku mobilheimů, inspirujte se a v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Pomůžeme vám vybrat individuální řešení na míru.

Mobilní domky s dopravou i montáží zdarmaZánovní a velmi zachovalé mobilní domky od předních světových výrobců, většinou po prvních vlastnících, s dopravou po celé České a Slovenské republice i montáží zdarma, vám dodá společnost

Bach mobilní domy. Navštivte prodejní a ukázková centra:
- Mobilní domky Bohuslavice u Zlína – mezi Bohuslavicemi a Březnicí u hlavní komunikace. Otevřeno 7 dní v týdnu od 9 do 16 hodin.
- Mobilní domky Praha – Praha-Zákolany, v areálu bývalého cukrovaru, přímo pod komínem. Otevřeno v sobotu a neděli od 9 do 16 hodin.

Obraťte se na nás s důvěrou – pomůžeme vám vybrat nejlepší typ. Nepotřebujete stavební povolení, stačí vám vhodný pozemek, třeba pronajatý. Mobilní domek můžete pohodlně používat už pár hodin po jeho pořízení.