Prodej mobilních domů - mobilheimů - levné mobilní domy od firmy BACH - mobilní domy.

Mobilní domky jsou obytné i celoročně

Když se řekne mobilní domek, možná si představíte sezónní chatku na zahrádku. Dnešní mobilní domky však nabízejí i celoroční komfortní bydlení, přičemž jsou levné a prakticky bezúdržbové.

Hodil by se vám sezónní, nebo celoroční mobilheim?
Mobilheimy používají jako dočasný nebo trvalý domov mladí lidé s nedostatkem financí na tradiční stavbu, studenti, rozvedení, důchodci, kteří chtějí bydlet blíž přírodě, ale mohou být i zázemím pro živnostníky, spolkovou činnost či rekreaci. V projektech aktivního stáří se uplatňují mobilní domky pro seniory.
Mobilní domky jsou až překvapivě pohodlné: mají prostorný obývák se sedačkou, obývací stěnou a skříněmi, kuchyň s jídelním koutem, jednu až tři ložnice, jednu až dvě toalety, umyvadlo, sprchový kout či vanu, důmyslné úložné prostory. Součástí mobilního domku jsou venkovní přípojky na plyn, elektřinu, vodu a odpady. Můžete ho vytápět různými způsoby, například krbovými kamny.
Mobilní domky celoroční se vybavují kvalitní izolací podlahy, stěn, střechy, oken, dveří a všech rozvodů. Díky tomu je v nich příjemně teplo a útulno i v zimním období, stejně jako ve zděných domcích. Vyberte si mobilní domek na Moravě nebo v Praze
Zánovní a velmi zachovalé mobilní domky od předních světových výrobců, většinou po prvních vlastnících, s dopravou po celé České a Slovenské republice i montáží zdarma, vám dodá společnost Bach mobilní domy. Navštivte prodejní a ukázková centra:
- Mobilní domky Bohuslavice u Zlína – mezi Bohuslavicemi a Březnicí u hlavní komunikace. Otevřeno 7 dní v týdnu od 9 do 16 hodin.
- Mobilní domky Praha – Praha-Zákolany, v areálu bývalého cukrovaru, přímo pod komínem. Otevřeno v sobotu a neděli od 9 do 16 hodin.
Obraťte se na nás s důvěrou – pomůžeme vám vybrat nejlepší typ. Nepotřebujete stavební povolení, stačí vám vhodný pozemek, třeba pronajatý. Mobilní domek můžete pohodlně používat už pár hodin po jeho pořízení.
🍪 Změnit souhlas