;
Top

Cosalt Devon

Cena: 548 000 Kč
Sleva: 73 000 Kč
Cena se slevou: 475 000 Kč

Výrobce: Cosalt

Dispozice: 3 + KK

Rozměr: 11,5x3,7m

Počet lůžek: 4

Vybavení:
Velmi pěkný a útulný mobilní dům 3 + KK po prvních majitelích s 2 vchody se zesíleným pozinkovaným rámem a zateplenou podlahou. Domek Má sedlovou střechu a zvýšené stropy ve všech místnostech, okna a dveře jsou plastová s IZO dvojskly a o vytápění se stará kombinovaný PB kotel napojený do radiátorů ve všech pokojích. V atypickém obýváku je v čele PB krb, vedle je umístěna sedací souprava, navazuje jídelní kout. Propojená s obývákem je kuchyně (PB trouba,lednice, dřez). Z chodby jsou vstupy do do ložnice s dvojlůžkem a šatní skříní, do dětského pokoje a do prostorné koupelny se sprchovým koutem, WC a s vanou!! Výhodou je další samostatné WC na chodbě. Doporučujeme!

Informace a popis:
POZOR DOPRAVA A USAZENÍ ZDARMA V ČR a SK! Nemusíte si dělat starosti se sháněním traktoru či terénního auta-máme vlastní techniku a dostaneme Váš mobilní dům ZDARMA kamkoliv :-) viz naše Realizace. Montujeme krbová kamna, od nás nedostanete krbovky zabalené v krabici, ale KOMPLETNÍ MONTÁŽ viz. sekce Krbová kamna. Každý dům v našem centru před Vámi připojíme na veškeré přípojky a mile rádi Vám ukážeme funkčnost všech spotřebičů! Jsme jedním ze zakládajících členů Asociace prodejců mobilních domů. Jsme jedním ze zakládajících členů Asociace prodejců mobilních domů.

Pomůžeme s výběrem

Všechny inzerované domy máme vystavené v našem centru. Každý dům v našem centru před Vámi připojíme na veškeré přípojky a mile rádi Vám ukážeme funkčnost všech spotřebičů.


Dopravíme kamkoliv

Doprava včetně manipulace, obhlídky pozemku, montáže na váš pozemek ZDARMA! Nemusíte si dělat starosti se sháněním traktoru či terénního auta-máme vlastní techniku a dostaneme Váš mobilní dům ZDARMA kamkoliv.


Dodatečná montáž

Do Vašeho mobilního domu namontujeme krbová kamna. Od nás nedostanete krbovky zabalené v krabici, ale KOMPLETNÍ MONTÁŽ. Možnost výměny zásuvek z UK verze na CZ verzi.


Adresa

IČO: 29309484
BACH International Plus s.r.o.

Fakturační adresa
Odpovědný vedoucí Jaroslav Bartončík
Třída 3.května 325
Zlín - Malenovice

Provozovna
763 41 Bohuslavice u Zlína

Otevírací doba

po - út: dle tel. domluvy
st: 9:00 - 16:00
čt: 9:00 - 16:00
pá: 9:00 - 16:00
so: 9:00 - 16:00
ne: 9:00 - 16:00

Zápis v OR KS Brno, oddíl C, vložka 60993.