;
Top

DOPLŇKY

KRBOVÁ KAMNA

Naši zákazníci mají možnost nechat si nainstalovat do nového mobilního domu krbová kamna na tuhá paliva. Přímo u nás v prodejním centru si můžete vybrat z katalogu, nebráníme se také výběru krbových kamen, které si zákazník obstará sám dle svých možností. Naši vyškolení pracovníci se postarají o dodávku dvouplášťového komínu i ploten nehořlavého zdravotně nezávadného materiálu SILCA, úpravu mobilního domu (demontáž stávajícího nabýtku nebo střešní prostup pro komín) a samotnou montáž krbových kamen.

REALIZACE KAMEN S VÝMĚNÍKEM TEPLA DO RADIÁTORŮ

REALIZACE KAMEN BEZ VÝMĚNÍKU TEPLA

VÝMĚNA ZÁSUVEK

NOVĚ nabízíme k zakoupenému mobilnímu domu výměnu zásuvek z UK verze na CZ verzi. Cena za kompletní výměnu zásuvek závisí na celkovém počtu zásuvek ve Vašem mobilním domě. Možnost vyměnit jedno-zásuvku (od 200 Kč za kus) i dvou-zásuvku (od 320 Kč za kus).

screenshot
screenshot
screenshot
screenshot
screenshot

REGULÁTOR TLAKU

K mobilnímu domu nabízíme regulátor tlaku 50mBar na propanbutanovou láhev. Maximální průtok regulátorem je až 1,5 kg za hodinu. Celý set obsahuje regulátor tlaku, hadici o délce cca 2 metry, 2x spona na uchycení hadice.

Možnost zprostředkování instalace zásobníku na Propan Butan. Plyn dodávaný do zásobníků je levnější než plyn lahvovaný. Díky stálému tlaku v zásobníku je vyčerpatelnost obsahu bezezbytková. Jedno naplnění vystačí cca na více než 1 rok provozu. Naprostá bezúdržbovost z vaší strany.

screenshot
screenshot
screenshot

Adresa

IČO: 29309484
BACH International Plus s.r.o.

Fakturační adresa
Odpovědný vedoucí Jaroslav Bartončík
Třída 3.května 325
Zlín - Malenovice

Provozovna
763 41 Bohuslavice u Zlína

Otevírací doba

po - út: dle tel. domluvy
st: 9:00 - 17:00
čt: 9:00 - 17:00
pá: 9:00 - 17:00
so: 9:00 - 17:00
ne: 9:00 - 17:00

Zápis v OR KS Brno, oddíl C, vložka 73124.