;
Top

ABI Roselle

449 000 Kč

 530 000 Kč 

Výrobce: ABI

Dispozice: 4 + KK

Rozměr: 11x3,7m

Počet lůžek: 6

Vybavení:
Velmi zachovalý mobilní dům 4 +KK po prvních majitelích s 2 vchody. Má sedlovou střechu a zvýšené stropy ve všech místnostech, okna a dveře jsou plastová s IZO dvojskly a o vytápění se stará kombinovaný PB kotel napojený do radiátorů ve všech místnostech. Obývací pokoj je bez sedací soupravy, součástí je PB krb a rohový jídelní kout. Propojená s obývákem je kuchyně (PB trouba, lednice, dřez). Z chodby jsou vstupy do do ložnice s dvojlůžkem a šatní skříní, do dětských pokojů po 2 lůžkách a do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.Domek má pozinkovaný rám.NUTNÉ VYMALOVÁNÍ NEBO TAPETY V OBÝVACÍ ČÁSTI.

Informace a popis:
POZOR DOPRAVA A USAZENÍ ZDARMA V ČR a SK! Nemusíte si dělat starosti se sháněním traktoru či terénního auta-máme vlastní techniku a dostaneme Váš mobilní dům ZDARMA kamkoliv :-) viz naše Reference. Montujeme krbová kamna, od nás nedostanete krbovky zabalené v krabici, ale KOMPLETNÍ MONTÁŽ viz. sekce Krbová kamna. Každý dům v našem centru před Vámi připojíme na veškeré přípojky a mile rádi Vám ukážeme funkčnost všech spotřebičů! Jsme jedním ze zakládajících členů Asociace prodejců mobilních domů.

Pomůžeme s výběrem

Všechny inzerované domy máme vystavené v našem centru. Každý dům v našem centru před Vámi připojíme na veškeré přípojky a mile rádi Vám ukážeme funkčnost všech spotřebičů.


Dopravíme kamkoliv

Doprava včetně manipulace, obhlídky pozemku, montáže na váš pozemek ZDARMA! Nemusíte si dělat starosti se sháněním traktoru či terénního auta-máme vlastní techniku a dostaneme Váš mobilní dům ZDARMA kamkoliv.


Dodatečná montáž

Do Vašeho mobilního domu namontujeme krbová kamna. Od nás nedostanete krbovky zabalené v krabici, ale KOMPLETNÍ MONTÁŽ. Možnost výměny zásuvek z UK verze na CZ verzi.


Adresa

BACH International Plus s.r.o.
Provozovna
763 41 Bohuslavice u Zlína

Otevírací doba

po - út: dle dohody
st - ne: 9:00 - 16:00

Zápis v OR KS Brno, oddíl C, vložka 60993.