;
Top

Cosalt Eclipse

569 000 Kč

Výrobce: Cosalt

Dispozice: 4 + KK

Rozměr: 11,4 x 3,7 m

Počet lůžek: 8

Vybavení:
Zachovalý domek po prvních majitelích s pozinkovaným rámem a zateplenou podlahou. Je vybaven centrálním obývacím pokojem, kuchyňskou linkou včetně sporáku, dřezu, ledničky, mrazničky a odsavače par.Rozkládací jídelní stůl. Sedací souprava, TV stolek, ložnice s lůžky a šatní skříní, množství úložných skříněk, odkládací police, elektrická krbová kamna, centrální plynové vytápění, plynový ohřívač teplé vody, 2x sprchovací kout s malou vanou, 2x umývadlo se zrcadlem, 2x splachovací WC, protipožární alarm. Veškeré zařízení, rozvody a přípojky pro elektřinu, vodu, plyn a odpady jsou tak plně funkční a mobilní dům připraven k okamžitému bydlení.

Informace a popis:
1 x ložnice, 2 x dětský pokoj. POZOR ! POUZE U NÁS doprava včetně manipulace, obhlídky pozemku, montáže na váš pozemek ZDARMA! Nemusíte si dělat starosti se sháněním traktoru či terénního auta-máme vlastní techniku a dostaneme Váš mobilní dům ZDARMA kamkoliv :-) viz naše Reference. Montujeme krbová kamna, od nás nedostanete krbovky zabalené v krabici, ale KOMPLETNÍ MONTÁŽ viz. sekce Krbová kamna. Každý dům v našem centru před Vámi připojíme na veškeré přípojky a mile rádi Vám ukážeme funkčnost všech spotřebičů! Jsme jedním ze zakládajících členů Asociace prodejců mobilních domů.

Pomůžeme s výběrem

Všechny inzerované domy máme vystavené v našem centru. Každý dům v našem centru před Vámi připojíme na veškeré přípojky a mile rádi Vám ukážeme funkčnost všech spotřebičů.


Dopravíme kamkoliv

Doprava včetně manipulace, obhlídky pozemku, montáže na váš pozemek ZDARMA! Nemusíte si dělat starosti se sháněním traktoru či terénního auta-máme vlastní techniku a dostaneme Váš mobilní dům ZDARMA kamkoliv.


Dodatečná montáž

Do Vašeho mobilního domu namontujeme krbová kamna. Od nás nedostanete krbovky zabalené v krabici, ale KOMPLETNÍ MONTÁŽ. Možnost výměny zásuvek z UK verze na CZ verzi.


Adresa

BACH International Plus s.r.o.
Provozovna
763 41 Bohuslavice u Zlína

Otevírací doba

po - út: dle dohody
st - ne: 9:00 - 16:00

Zápis v OR KS Brno, oddíl C, vložka 60993.