;
Top

Willerby Aspen

Cena: 649 000 Kč
Sleva: 22 000 Kč
Cena se slevou: 627 000 Kč

Výrobce: Willerby

Dispozice: 3 + KK

Rozměr: 11,5 x 3,7 m

Počet lůžek: 4

Vybavení:
Prostorný atypicky řešený mobilní dům Willerby Aspen po prvních majitelích má dozpozici 3+KK s jedením vstupem a IZO skly v plastovém rámu. Prostorný obývací pokoj je pěkně prosvětlený a prostorný se zasouvacími dveřmi do kuchyně. Domek má dvojité izolační skla a hcentrální plynové topení ve všech pokojích. Velká kuchyň je ve tvaru U včetně spotřebičů lednice, mražák, plynová trouba, mokrovlná trouba a nerezový dřez. Ložnice má dvoulůžko s dostatkem úložného prostoru. Druhý pokoj je přiraven pro dvě spaní . Z chdby je samostatný vstup do koupelny se sprchovým koutem a WC. Plynová karma na ohřev vody. Zvýšený strop je v celém mobilním domě.

Informace a popis:
POZOR DOPRAVA A USAZENÍ ZDARMA V ČR a SK! Nemusíte si dělat starosti se sháněním traktoru či terénního auta-máme vlastní techniku a dostaneme Váš mobilní dům ZDARMA kamkoliv :-) viz naše Realizace. Montujeme krbová kamna, od nás nedostanete krbovky zabalené v krabici, ale KOMPLETNÍ MONTÁŽ viz. sekce Krbová kamna. Každý dům v našem centru před Vámi připojíme na veškeré přípojky a mile rádi Vám ukážeme funkčnost všech spotřebičů! Jsme jedním ze zakládajících členů Asociace prodejců mobilních domů. Jsme jedním ze zakládajících členů Asociace prodejců mobilních domů.

Pomůžeme s výběrem

Všechny inzerované domy máme vystavené v našem centru. Každý dům v našem centru před Vámi připojíme na veškeré přípojky a mile rádi Vám ukážeme funkčnost všech spotřebičů.


Dopravíme kamkoliv

Doprava včetně manipulace, obhlídky pozemku, montáže na váš pozemek ZDARMA! Nemusíte si dělat starosti se sháněním traktoru či terénního auta-máme vlastní techniku a dostaneme Váš mobilní dům ZDARMA kamkoliv.


Dodatečná montáž

Do Vašeho mobilního domu namontujeme krbová kamna. Od nás nedostanete krbovky zabalené v krabici, ale KOMPLETNÍ MONTÁŽ. Možnost výměny zásuvek z UK verze na CZ verzi.


Adresa

IČO: 29309484
BACH International Plus s.r.o.

Fakturační adresa
Odpovědný vedoucí Jaroslav Bartončík
Třída 3.května 325
Zlín - Malenovice

Provozovna
763 41 Bohuslavice u Zlína

Otevírací doba

po - út: dle tel. domluvy
st: 9:00 - 17:00
čt: 9:00 - 17:00
pá: 9:00 - 17:00
so: 9:00 - 17:00
ne: 9:00 - 17:00

Zápis v OR KS Brno, oddíl C, vložka 73124.