;
Top

BK SHERATON

Cena: 679 000 Kč
Sleva: 25 000 Kč
Cena se slevou: 654 000 Kč

Výrobce: BK

Dispozice: 3 + KK

Rozměr: 11,5 x 3,7 m

Počet lůžek: 4 + 2

Vybavení:
Mobilní dům BK Sheraton 3 + KK s IZO skly v plastovém rámu má výjimečný design a špičkové vybavenía pozinkovaným spodním rámem. Jeho velkorysý obývací pokoj ztělesňuje koncept otevřeného prostoru a vyzařuje vzdušnou a světelnou atmosféru. Kuchyně s jídelním stolem včetně moderních spotřebičů v nerezovém provedení( lednice, mrazák, mikrovlná trouba, sporák) vám poskytuje dostatek prostoru k odpočinku. Prostorná ložnice má vlastní WC a dostatek úložného prostoru. Druhý pokoj je připraven pro dvě postele. Z chodby je dál vstup do koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. O teplo se postará centrální vytápění, radiátory jsou ve všech místnostech.

Informace a popis:
POZOR DOPRAVA A USAZENÍ ZDARMA V ČR a SK! Nemusíte si dělat starosti se sháněním traktoru či terénního auta-máme vlastní techniku a dostaneme Váš mobilní dům ZDARMA kamkoliv :-) viz naše Realizace. Montujeme krbová kamna, od nás nedostanete krbovky zabalené v krabici, ale KOMPLETNÍ MONTÁŽ viz. sekce Krbová kamna. Každý dům v našem centru před Vámi připojíme na veškeré přípojky a mile rádi Vám ukážeme funkčnost všech spotřebičů! Jsme jedním ze zakládajících členů Asociace prodejců mobilních domů. Jsme jedním ze zakládajících členů Asociace prodejců mobilních domů.

Pomůžeme s výběrem

Všechny inzerované domy máme vystavené v našem centru. Každý dům v našem centru před Vámi připojíme na veškeré přípojky a mile rádi Vám ukážeme funkčnost všech spotřebičů.


Dopravíme kamkoliv

Doprava včetně manipulace, obhlídky pozemku, montáže na váš pozemek ZDARMA! Nemusíte si dělat starosti se sháněním traktoru či terénního auta-máme vlastní techniku a dostaneme Váš mobilní dům ZDARMA kamkoliv.


Dodatečná montáž

Do Vašeho mobilního domu namontujeme krbová kamna. Od nás nedostanete krbovky zabalené v krabici, ale KOMPLETNÍ MONTÁŽ. Možnost výměny zásuvek z UK verze na CZ verzi.


Adresa

IČO: 29309484
BACH International Plus s.r.o.

Fakturační adresa
Odpovědný vedoucí Jaroslav Bartončík
Třída 3.května 325
Zlín - Malenovice

Provozovna
763 41 Bohuslavice u Zlína

Otevírací doba

po - út: dle tel. domluvy
st: 9:00 - 17:00
čt: 9:00 - 17:00
pá: 9:00 - 17:00
so: 9:00 - 17:00
ne: 9:00 - 17:00

Zápis v OR KS Brno, oddíl C, vložka 73124.