;
Top

BK Bluebird Sheraton

Cena: neuvedené

Výrobce: BK

Dispozice: 3 + KK

Rozměr: 12,5 x 3,7m

Počet lůžek: 4 + 2

Vybavení:
Tentomobilní dům BK Bluebird Sheraton 3 + KK s pozinkovným rámem a zateplenou podlahou je kvalitní moderní rekreační dům. Díky světlému, otevřenému uspořádání a množství úložného prostoru je ideální pro rodinné použití. Obývací pokoj se může pochlubit volně stojícími pohovkami, stylovým elektrickým krbem a konferenčním stolkem a centrálním sloupem kde je integrovaný otočný TV stolek tak je možné sledovat TV i v kuchyni. Kuchyně je vybavena moderními spotřebiči mikrovlnnou troubou a troubou se samostatným grilem a digestoří. Jídelna je doplněna volně stojícím jídelním stolem a židlemi, což je skvělé pro rodinná jídla a zábavu. V prostorné hlavní ložnici je manželská postel, velká vestavěná skříň, toaletní stolek se zrcadlem a noční stolky. Přidaným navíc je luxus vlastní toalety s umyvadlem. Druhá ložnice je s oddělenými postelemi a úložný prostorem nad hlavou a noční skříňkou mezi postelemi. Dále je zde rodinná koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem na podstavci s úložným prostorem, koupelnovou skříňkou, WC a zrcadlem

Informace a popis:
POZOR DOPRAVA A USAZENÍ ZDARMA V ČR a SK! Nemusíte si dělat starosti se sháněním traktoru či terénního auta-máme vlastní techniku a dostaneme Váš mobilní dům ZDARMA kamkoliv :-) viz naše Realizace. Montujeme krbová kamna, od nás nedostanete krbovky zabalené v krabici, ale KOMPLETNÍ MONTÁŽ viz. sekce Krbová kamna. Každý dům v našem centru před Vámi připojíme na veškeré přípojky a mile rádi Vám ukážeme funkčnost všech spotřebičů! Jsme jedním ze zakládajících členů Asociace prodejců mobilních domů. Jsme jedním ze zakládajících členů Asociace prodejců mobilních domů.

Pomůžeme s výběrem

Všechny inzerované domy máme vystavené v našem centru. Každý dům v našem centru před Vámi připojíme na veškeré přípojky a mile rádi Vám ukážeme funkčnost všech spotřebičů.


Dopravíme kamkoliv

Doprava včetně manipulace, obhlídky pozemku, montáže na váš pozemek ZDARMA! Nemusíte si dělat starosti se sháněním traktoru či terénního auta-máme vlastní techniku a dostaneme Váš mobilní dům ZDARMA kamkoliv.


Dodatečná montáž

Do Vašeho mobilního domu namontujeme krbová kamna. Od nás nedostanete krbovky zabalené v krabici, ale KOMPLETNÍ MONTÁŽ. Možnost výměny zásuvek z UK verze na CZ verzi.


Adresa

IČO: 29309484
BACH International Plus s.r.o.

Fakturační adresa
Odpovědný vedoucí Jaroslav Bartončík
Třída 3.května 325
Zlín - Malenovice

Provozovna
763 41 Bohuslavice u Zlína

Otevírací doba

po - út: dle tel. domluvy
st: 9:00 - 17:00
čt: 9:00 - 17:00
pá: 9:00 - 17:00
so: 9:00 - 17:00
ne: 9:00 - 17:00

Zápis v OR KS Brno, oddíl C, vložka 73124.