;
Top

Willerby Westmorland

Cena: neuvedené

Výrobce:

Dispozice: 4 + KK

Rozměr: 10,5 x 3,7

Počet lůžek: 6 + 2

Vybavení:
Tento mobilní domek Willerby Westmorland o dispozici 4 + KK s IZO skly a plastovýmy okny poskytuje luxus za dostupnou cenu. Domek má el. přímotopy v každé místnosti je radiátor pro vaše pohodlí. Obývací pokoj je prostorný a má pohodlné pevné sezení kolem velkých oken s pěkným výhledem. Pohovka se dá rozložit na příležitostné lůžko, takže můžete snadno rozšířit spaní. Kuchyň je praktická ve tvaru U s dostatkem pracovní desky a spoustou úložného prostoru. Hned za kuchyní je jídelní kout s jídelním stolem a rohové pevného sezení, skvělé pro posezení a společné jídlo. Prostorná ložnice a 2 návštění pokoje zaručí dostatek soukromí pro hosty. Pěkná samostatná koupelna s moderním sprochouvým koutem a umyvadlem. WC je taky se samostatným vchodem.

Informace a popis:
POZOR DOPRAVA A USAZENÍ ZDARMA V ČR a SK! Nemusíte si dělat starosti se sháněním traktoru či terénního auta-máme vlastní techniku a dostaneme Váš mobilní dům ZDARMA kamkoliv :-) viz naše Realizace. Montujeme krbová kamna, od nás nedostanete krbovky zabalené v krabici, ale KOMPLETNÍ MONTÁŽ viz. sekce Krbová kamna. Každý dům v našem centru před Vámi připojíme na veškeré přípojky a mile rádi Vám ukážeme funkčnost všech spotřebičů! Jsme jedním ze zakládajících členů Asociace prodejců mobilních domů. Jsme jedním ze zakládajících členů Asociace prodejců mobilních domů.

Pomůžeme s výběrem

Všechny inzerované domy máme vystavené v našem centru. Každý dům v našem centru před Vámi připojíme na veškeré přípojky a mile rádi Vám ukážeme funkčnost všech spotřebičů.


Dopravíme kamkoliv

Doprava včetně manipulace, obhlídky pozemku, montáže na váš pozemek ZDARMA! Nemusíte si dělat starosti se sháněním traktoru či terénního auta-máme vlastní techniku a dostaneme Váš mobilní dům ZDARMA kamkoliv.


Dodatečná montáž

Do Vašeho mobilního domu namontujeme krbová kamna. Od nás nedostanete krbovky zabalené v krabici, ale KOMPLETNÍ MONTÁŽ. Možnost výměny zásuvek z UK verze na CZ verzi.


Adresa

IČO: 29309484
BACH International Plus s.r.o.

Fakturační adresa
Odpovědný vedoucí Jaroslav Bartončík
Třída 3.května 325
Zlín - Malenovice

Provozovna
763 41 Bohuslavice u Zlína

Otevírací doba

po - út: dle tel. domluvy
st: 9:00 - 17:00
čt: 9:00 - 17:00
pá: 9:00 - 17:00
so: 9:00 - 17:00
ne: 9:00 - 17:00

Zápis v OR KS Brno, oddíl C, vložka 73124.