;
Top

Cosalt Riverdale

Cena: 625 000 Kč

Výrobce: Cosalt

Dispozice: 3 + KK

Rozměr: 10,5 x 3,7

Počet lůžek: 4 + 2

Vybavení:
Mobilní dům Cosalt Riverdale s rozměry 10,5 x 3,7m je ideální pro jakoukoli rodinu pro alternativní ubytování se spoustou pohodlného sezení a velkým otevřeným obývacím prostorem. Dům má IZO skla a plynové ústřední vytápění ve všech pokojích, aby poskytoval celoroční využití. Dobře vybavená kuchyně ve tvaru U, která je otevřená do obývacího prostoru, kuchyně nabízí velký výběr nástěnných a spodních skříní podél jedné strany a zahrnuje vestavěný plynový sporák a spoustu skříní pro skladování. Inteligentní pracovní deska obsahuje jeden nerezový odkapávací dřez, který je otevřený pro: Jídelní kout, který je naproti kuchyni, s prostorově úsporným stolem podél nějakého pohodlného pevného sezení. Obývací prostor se spoustou míst k sezení se skrytou rozkládací pohovkou vespod, tento pokoj je vybaven skříňkami ze světlého dubu a spoustou oken umožňujících přivést dovnitř venkovní světlo. Dvoulůžková ložnice s manželskou postelí s „plovoucími“ nočními policemi a skříňkami nahoře, dvojité vestavěné skříně na konci ložnice poskytují dostatek úložného prostoru, má také prostor pro zrcadlo a také vlastní vstup do koupelny. Druhá ložnice – se dvěma jednolůžky a vestavěnou skříní. Hlavní koupelna – s velkým sprchovým koutem a toaletou a umyvadlem s úložným prostorem pod ním, které je přístupné i z hlavní ložnice.

Informace a popis:
POZOR DOPRAVA A USAZENÍ ZDARMA V ČR a SK! Nemusíte si dělat starosti se sháněním traktoru či terénního auta-máme vlastní techniku a dostaneme Váš mobilní dům ZDARMA kamkoliv :-) viz naše Realizace. Montujeme krbová kamna, od nás nedostanete krbovky zabalené v krabici, ale KOMPLETNÍ MONTÁŽ viz. sekce Krbová kamna. Každý dům v našem centru před Vámi připojíme na veškeré přípojky a mile rádi Vám ukážeme funkčnost všech spotřebičů! Jsme jedním ze zakládajících členů Asociace prodejců mobilních domů. Jsme jedním ze zakládajících členů Asociace prodejců mobilních domů.

Pomůžeme s výběrem

Všechny inzerované domy máme vystavené v našem centru. Každý dům v našem centru před Vámi připojíme na veškeré přípojky a mile rádi Vám ukážeme funkčnost všech spotřebičů.


Dopravíme kamkoliv

Doprava včetně manipulace, obhlídky pozemku, montáže na váš pozemek ZDARMA! Nemusíte si dělat starosti se sháněním traktoru či terénního auta-máme vlastní techniku a dostaneme Váš mobilní dům ZDARMA kamkoliv.


Dodatečná montáž

Do Vašeho mobilního domu namontujeme krbová kamna. Od nás nedostanete krbovky zabalené v krabici, ale KOMPLETNÍ MONTÁŽ. Možnost výměny zásuvek z UK verze na CZ verzi.


Adresa

IČO: 29309484
BACH International Plus s.r.o.

Fakturační adresa
Odpovědný vedoucí Jaroslav Bartončík
Třída 3.května 325
Zlín - Malenovice

Provozovna
763 41 Bohuslavice u Zlína

Otevírací doba

po - út: dle tel. domluvy
st: 9:00 - 17:00
čt: 9:00 - 17:00
pá: 9:00 - 17:00
so: 9:00 - 17:00
ne: 9:00 - 17:00

Zápis v OR KS Brno, oddíl C, vložka 73124.